RedHen Membership (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Author
hr: Autor

en: Cancel
hr: Otkaži

en: view
hr: prikaz

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Teaser
hr: Mamac

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Active
hr: Aktivno

en: Start Date
hr: Od datuma

en: State
hr: Država
