RedHen Membership (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Author
jv: Penulis

en: Cancel
jv: Batal

en: view
jv: tampilan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Active
jv: Aktif
