RedHen Membership (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: view
ka: ნახვა

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Active
ka: აქტიური
