RedHen Membership (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: view
lt: peržiūrėti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Active
lt: Aktyvus

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: State
lt: Etapas

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Start date
lt: Pradžios data

en: Expiration date
lt: Galiojimo pabaigos data

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas
