RedHen Membership (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: view
os: бакаст

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
