RedHen Membership (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ
