RedHen Membership (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Author
pl: Autor

en: Cancel
pl: Anuluj

en: view
pl: przeglądaj

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Teaser
pl: Skrót

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Active
pl: Aktywne

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: State
pl: Stan

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Start date
pl: Data początkowa

en: Note
pl: Notatka

en: Expiration Date
pl: Termin wygaśnięcia

en: Expiration date
pl: Data wygaśnięcia

en: Expired
pl: Przedawnione

en: Are you sure you want to delete %label?
pl: Czy na pewno usunąć %label?

en: %label has been deleted.
pl: %label zostało usunięte.

en: -None-
pl: - Brak -

en: Membership state
pl: Stan członkostwa

en: Membership type
pl: Typ członkostwa
