RedHen Membership (7.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon
