RedHen Membership (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: State
th: รัฐ

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: Expired
th: หมดอายุ
