RedHen Membership (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Cancel
el: Άκυρο

en: view
el: προβολή

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Active
el: Ενεργό

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: State
el: Κατάσταση

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: Expiration date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Are you sure you want to delete %label?
el: Είστε σίγουροι για τη διαγραφή του %label;
