RedHen Membership (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: Cancel
et: Tühista

en: view
et: näita

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Active
et: Aktiivne

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: State
et: Olek

en: Inactive
et: Passiivne

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: Expiration date
et: Aegumise kuupäev
