RedHen Membership (7.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Author
fil: May akda

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: view
fil: tingnan

en: Name
fil: Pangalan

en: edit
fil: wastuhin

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha

en: Active
fil: Aktibo
