RedHen Membership (7.x-1.0-beta1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe

en: Start date
ga: Dáta tosaithe
