RedHen Membership (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Cancel
he: ביטול

en: view
he: צפיה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Teaser
he: תקציר

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Active
he: פעיל

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: State
he: מצב

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: Note
he: הערות

en: Expired
he: פג תוקפם

en: Membership
he: חברות
