RedHen Membership (7.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Author
mg: Mpamorona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Teaser
mg: Famintinana
