RedHen Membership (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Author
oc: Autor

en: Cancel
oc: Anullar

en: view
oc: veire

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Active
oc: Actiu

en: State
oc: Estat

en: Inactive
oc: Inactiu

en: Start date
oc: Data de començament

en: Expiration Date
oc: Data d'expiracion
