RedHen Membership (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Name
ps: نوم

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Active
ps: فعال

en: Are you sure you want to delete %label?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %label؟
