RedHen Membership (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: view
sk: zobraziť

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Active
sk: Aktívny

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: State
sk: Stav

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Start date
sk: Dátum od

en: Note
sk: Poznámka

en: Expiration date
sk: Dátum vypršania platnosti

en: Expired
sk: Vypršané

en: Are you sure you want to delete %label?
sk: Naozaj chcete odstrániť %label?

en: %label has been deleted.
sk: %label bol odstránený.

en: Applies to
sk: Uplatňuje sa na
