RedHen Membership (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Created
sr: Направљено

en: State
sr: Статус
