RedHen Membership (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: view
ta: நோக்குக

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Active
ta: இயங்கும்
