RedHen Membership (7.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: view
am: ትይታ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Active
am: ገባሪ
