RedHen Membership (7.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Teaser
bn: সার-সংক্ষেপ

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Active
bn: সক্রিয়
