RedHen Membership (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: view
da: vis

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Label
da: Etiket

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Active
da: Aktiv

en: Start Date
da: Startdato

en: State
da: Status

en: Inactive
da: Inaktiv

en: Start date
da: Startdato

en: Note
da: Bemærk

en: Expiration Date
da: Udløbsdato

en: Expiration date
da: Udløbsdato

en: Expired
da: Udløbet

en: Are you sure you want to delete %label?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %label?

en: %label has been deleted.
da: %label er blevet slettet.

en: Membership
da: Medlemskab
