RedHen Membership (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: view
gl: vista

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Teaser
gl: Resumo

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Active
gl: Activo

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: State
gl: Estado

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Start date
gl: Data de Inicio
