RedHen Membership (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: view
is: skoða

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Label
is: Merking

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Updated
is: Uppfært

en: Created
is: Stofnað

en: Active
is: Virkt

en: State
is: Fylki

en: Start date
is: Hefst þann:
