RedHen Membership (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: view
ja: ビュー

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: Teaser
ja: ティーザー

en: Updated
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: Active
ja: アクティブ

en: Start Date
ja: 開始日

en: State
ja: 状態

en: Start date
ja: 開始日

en: Note
ja: 注意

en: Expiration date
ja: 有効期限

en: Expired
ja: 期限切れ

en: Are you sure you want to delete %label?
ja: %label を本当に削除しますか？

en: %label has been deleted.
ja: %label を削除しました。
