RedHen Membership (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: view
kk: карау

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Created
kk: Құрылған

en: Active
kk: Белсенді
