RedHen Membership (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: view
lv: skatīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Active
lv: Aktīvs

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: State
lv: Stāvoklis

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: Note
lv: Piezīme

en: Expiration date
lv: Derīguma termiņš
