RedHen Membership (7.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: view
ml: കാണുക

en: Name
ml: പേര്

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Label
ml: അടയാളം

en: Active
ml: സജീവമായ
