RedHen Membership (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်
