RedHen Membership (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: view
nn: vis

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Start Date
nn: Startdato
