RedHen Membership (7.x-1.0-beta2) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ
