RedHen Membership (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: view
sl: pogled

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven
