RedHen Membership (7.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: view
sq: shfaq

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Created
sq: Krijuar

en: Active
sq: Aktiv
