RedHen Membership (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: view
te: వీక్షించు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Created
te: సృష్టితం

en: State
te: రాష్ట్రం
