RedHen Membership (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: view
ug: كۆرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى
