RedHen Membership (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: view
af: bekyk

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: Membership
af: Lidmaatskap
