RedHen Membership (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: view
ast: vista

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Active
ast: Activu
