RedHen Membership (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: view
bg: преглед

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Teaser
bg: Резюме

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Active
bg: Активен

en: State
bg: Статус

en: Note
bg: Бележка

en: Expired
bg: Изтекли
