RedHen Membership (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan
