RedHen Membership (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: view
cy: gweld

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Active
cy: Gweithredol

en: Start Date
cy: Dyddiad cychwyn
