RedHen Membership (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: view
eu: ikusi

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Created
eu: Sortua

en: Active
eu: Aktiboa

en: State
eu: Egoera

en: Start date
eu: Hasiera data

en: Note
eu: Oharra
