RedHen Membership (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ
