RedHen Membership (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: view
km: មើល​

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម
