RedHen Membership (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: view
ku: پیشاندان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Active
ku: چالاکە
