RedHen Membership (7.x-1.0) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: view
ky: көрүү

en: edit
ky: түзөт
