RedHen Membership (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: view
mn: харах

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Active
mn: Идэвхтэй
