RedHen Membership (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: view
mr: दाखवा

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Updated
mr: सुधारित

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Active
mr: सक्रिय

en: Start Date
mr: सुरुवातीचा दिनांक

en: State
mr: राज्य
