RedHen Membership (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: view
ne: दृश्य

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Active
ne: सक्रिय
