RedHen Membership (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: view
ro: afișează

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Label
ro: Etichetă

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Active
ro: Activ

en: State
ro: Status

en: Inactive
ro: inactiv

en: Start date
ro: Data de început

en: Expired
ro: Expirat

en: Are you sure you want to delete %label?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %label?
